Sıkça Sorulan Sorular

İş konumunuza göre 5 farklı e-ticaret paketimiz bulunmaktadır. E-ticaret Paketleri sayfamızdan paketleri karşılaştırabilir, farkları ve fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.
Her paketin kendini ayrıcı bir özelliği bulunduğu için fiyatları farklılık gösterir. İhtiyacınızı karşılayan paket için ilk yıl ödeyeceğiniz fiyat devam eden yılda sadece lisans ücretini olarak faturalandırılır. Bu ücret sitenizin Hosting (Barındırma), Alan adı, SSL Güvenlik sertifikası, yedeklemeler ve destek hizmetleri için talep edilir.
Novo E-Ticaret tamamen kendi programlama ve tasarım ekibimiz tarafından geliştirilmektedir.
Paket fiyatı haricinde ek bir ödeme çıkmayacaktır.
Novo E-Ticaret'te destek ve eğitim ücretsizdir. Bizlere mesai saati içinde telefonla ulaşabilir ve uzaktan yardım ile destek alabilirsiniz.
Novo E-Ticaret sistemlerinde kredi kartı bilgileri 128-Bit SSL sertifikaları ile şifrelenip bankaya şifreli olarak iletilir. İşlemler sırasında kart bilgileri sistemde kayıtlı tutulmaz.
Kredi kartı, havale ve kapıda ödeme haricinde diğer alternatif ödeme sistemlerini de sisteminizde kullanabilirsiniz.
E-Ticaret siteniz için 1 domain kullanma hakkınız vardır, diğer domainleriniz için yeni paket alabilir veya yönlendirme yapabilirsiniz.
Eski sitenizdeki verileri Novo E-Ticaret paketinize entegre edebiliriz. Sistemden sisteme değişiklik gösterdiği için bilgilerinizi yazılım ekibimiz inceledikten sonra tarafınıza bilgi verilecektir.
Bayisi olduğunuz herhangi bir sistemin XML entegrasyonunu ücretsiz olarak yapıyoruz.
Novo E-Ticaret, özellikle Google servisleri ile tam uyumlu çalışmaktadır. Sistem dilerseniz otomatik olarak SEO yapabildiği gibi SEO ayarlarıyla dilediğiniz gibi optimizasyon yapabilirsiniz. Otomatik etiketleme, açıklama, sosyal medya entegrasyonu ve otomatik sitemap oluşturucu kullanabilirsiniz.
Novo E-Ticaret sisteminde kullanıcı oluşturabilir ve onları belirli alanlar için yetkilendirebilrisiniz, ayrıca sistemde hangi personel hangi işlemci yaptı log kaydını takip edebilirsiniz.
Sanal pos entegrasyonunu dilerseniz panelden kendiniz ayarlayabilir ya da bizden ücretsiz destek alarak entegrasyonu tamamlayabilirsiniz.