Novo E-Ticaret Tasarım Paketleri

E-Ticaret Tasarım Paketleri ile Sitenizi Daha da İlgi Çekici Kılın Tasarım paketleri ile e-ticaret siteniz kendine has bir yapıya kavuşur. Üstelik yıllık değil tek seferlik ödemeler.

Tasarım Giydirme

Tasarım giydirme hizmeti ile e-ticaret sitenizin tasarım değişikliği uygulanır. Dilerseniz elinizdeki hazır tasarımı veya bizim sunduğumuz hazır tasarımları seçerek e-ticaret sitenizin tasarımını değiştirebilirsiniz. Her iki tasarım seçiminde de sisteme uyumluluk kontrol edilir ve gerekli düzenlemeler yapılır.

Tasarım Giydirme

Konsept Tasarım

Novo E-Ticaret Konsept tasarım paketini satın aldığınızda, e-ticaret sisteminin modüllerine uyumlu, talepleriniz ile uyumlu eşsiz bir tasarım çizilerek sisteme monte edilir. Konsept tasarım, sadece Novo E-Ticaret müşterilerinin satın alabileceği bir hizmettir.

Konsept Tasarım

Konsept Mobil Tasarım

Novo E-Ticaret Konsept Mobil Tasarım paketi satın alan kullanıcılar, firmalarının kurumsal kimliğini yansıtan, akıllı telefonlar ve tabletlere uygun bir tasarım satın alırlar. Bu tasarımda amaç ziyaretöilere profesyonel bir e-ticaret deneyimi sunmaktır.

Konsept Mobil Tasarım