Finans

Ödeme Ayarları

Kredi Kartı Ödeme Modulü: Üyelerinize hangi ödeme modülü ile hizmet vereceğinizi seçin. İlgili kurumlardan bu desteği alıyor olmalısınız. Payu, iyzico, Hepsipay vb.  Taksite Kapalı Kategoriler: Seçtiğiniz kategorilerde bulunan ürünler taksite kapalı olur. Altın, cep telefonu vb. Maksimum Taksit Sayısı: Ödemelerde en fazla seçilebilecek taksit sayısı.  Kredi Kartı ile Ödeme: Kredi kartı ile ödeme açık veya kapalı

Banka Hesabı Ekleme

Bankanıza ait bilgilerle banka hesaplarınızı ekleyebilirsiniz. Hesaplar eklendikten sonra alt kısımda listelenir. Eklemiş olduğunuz hesaplar, sisteminizde havale ile ödeme açık olduğunda alışveriş sepetindeki üyelerinize gösterilir. Ayarlar > Ödeme > Banka Hesap Yönetimi menüsünden bu başlığa ulaşabilirsiniz.

Aracı Kurum Ayarları

Aracı kurumlar için ayrıca panel bulunur. Markaya göre değişiklik gösterir. Yine de siz ekleyebilir veya ücretsiz destek alabilirsiniz. Ayarlar > Ödeme > menüsünden ilgili aracı kuruma ulaşabilirsiniz. Hepsipay, iyzico, PayTr ve Payu gibi ödeme sistemlerinin ayarları bu menüde bulunmaktadır. 

Sanal Pos Ekleme

Sanal pos ekleme sayfası yalnızca bankanızın size vereceği bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. Bankaya göre değişiklik gösterir. Yine de siz ekleyebilir veya ücretsiz destek alabilirsiniz. Ayarlar > Ödeme > Sanal POS Ayarları menüsünden bu başlığa ulaşabilirsiniz.