Tasarım

Logo Ekleme

Sitenize logo eklemek için aşağıdaki yolu takip ederek Logo Ekleme menüsüne ulaşabilirsiniz. Ayarlar > Tasarım > Tasarım Ayarları Logo ebatınız tema tasarımına göre değişiklik gösterebilir. Genel resim formatlarında logonuzu ekleyebilirsiniz.

Slayt Resim ve Yazı Ekleme

Slayt Başlığı: Slaytınızı tanımak için buraya isim veriniz. Bu isim web sitesinde görüntülenemez. Slayt Kategori: Slayt resminizi göstereceğiniz  kategoriyi seçiniz. Slayt Metni 1: Resim üzerine yazı eklemek için bu kısmı kullanın. Slayt Metni 2: Resim üzerine yazı eklemek için bu kısmı kullanın. İlk yazının altına gelir. Slayt Metin Yerleşimi: Buradan dilediğiniz köşe ve tarafa yazıların çıkması sağlanır. Yönlendirme Adresi: Resim bağlantı adresi. Slayt

Tema Seçme

Tema seçimlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Dilerseniz site tasarımınızı değiştirmeden de ön izleme yapabilirsiniz. Yeni bir tema seçimi bütün slayt ve blok ayarlarının değişmesine yol açabilir. Ayarlar > Tasarım > Temalar yolunu kullanarak belirtilen ayarlara ulaşabilirsiniz.

Sayfa ve Site Altı Ayarları

Site Altı Metni: Buraya ekleyeceğiniz metni dilediğiniz sayfalarda gösterebilirsiniz. Ayrıca banka logolarını ve ödeme sistemleri logolarını da bu sayfadaki menülerden açık / kapalı şeklinde ayar yapabilirsiniz. Ayarlar > Tasarım > Site Altı Seçenekleri yolunu kullanarak belirtilen ayarlara ulaşabilirsiniz.

Arka Plan Ekleme

Background ayarları Sitenize Arka plan eklemek için aşağıdaki yolu takip ederek  menüsüne ulaşabilirsiniz. Ayarlar > Tasarım > Tasarım Ayarları Arka Plan ebatınız tema tasarımına göre değişiklik gösterebilir. Optimize edilmemiş arka planlar sitenizin hızını düşürebilir. olarak ta bilinir. Ayrıca head denilen üst kısıma da ark plan ekleyebilirsiniz.